Porady

Jak może zostać zaaranżowana Antresola

Antresola – co warto o niej wiedzieć?

Antresola to rozwiązanie pozwalające na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, szczególnie w przypadku wyższych pomieszczeń. Stworzenie dodatkowego “piętra,” pozwala na wykreowanie miejsca do spania, gabinetu lub przestrzeni rekreacyjnej. Jak dokładnie można zaaranżować antresolę, żeby stała się ciekawym i funkcjonalnym elementem aranżacji?

Antresola i jej najczęstsze funkcje

Antresole mogą pełnić rolę placu zabaw dla dzieci, poprzez umieszczenie na nich np. basenu z piłeczkami, mini ścianki wspinaczkowej, siatki lub huśtawki. Taka przestrzeń z pewnością zostanie doceniona przez najmłodszych! Klasyczną funkcją pełnioną przez antresolę jest funkcja sypialni. Dobrze urządzona, przytulna przestrzeń umożliwia popołudniowy relaks, bez zakłócania dziennego trybu życia pozostałych domowników. A może twoja antresola będzie pełniła funkcję dodatkowej garderoby, poddasza lub gabinetu? Możliwości jest naprawdę sporo!

Antresola w mieszkaniu o dowolnym metrażu

Marzysz o antresoli? Dobry architekt będzie w stanie zaprojektować zarówno kawalerkę, jak i duży, przestronny dom w taki sposób, żeby umieścić w nim antresolę. W przypadku wnętrz o niewielkim metrażu, antresola pełni głównie funkcję użytkową, pozwalając na uzyskanie dodatkowych kilku metrów przestrzeni. Z kolei w przypadku wnętrz o większym metrażu, antresole pełnią zazwyczaj funkcję dekoracyjną. Choć oczywiście nadal stanowią funkcjonalne rozwiązanie, pozwalające na wykreowanie dodatkowego pomieszczenia. Jedynym, co może ograniczać, jest wysokość mieszkania. Antresola jest możliwa do wykonania w pomieszczeniu o ponadprzeciętnej wysokości. W przeciwnym wypadku przestrzeń pomiędzy podłożem antresoli a sufitem będzie zbyt mała, aby można było ją jakkolwiek sensownie wykorzystać.

Solidne, dobrze wykonane antresole Kraków

Budowa antresoli jest stosunkowo szybkim i mało skomplikowanym przedsięwzięciem. Doświadczona firma będzie w stanie zbudować ją w zaledwie kilka dni. Antresole Kraków – jeżeli mieszkasz w stolicy Małopolski lub w okolicy, możecie się zdecydować się na zakup gotowego projektu lub też zlecić wykonanie antresoli na zamówienie w naszej firmie. Kupno antresoli zrobionej na wymiar pozwoli Wam na perfekcyjne dopasowanie jej do Waszego wnętrza, zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym.

Wybierając firmę, której powierzycie zbudowanie antresoli, kierujcie się przede wszystkim jej renomą oraz doświadczeniem. Im więcej realizacji i zadowolonych klientów, tym większe szanse na to, że Wy również będziecie zadowoleni z podjętej współpracy. Decydując się na konkretnego fachowca, zwróć również uwagę na jego podejście do klienta. Im większa otwartość na potrzeby i oczekiwania, tym lepiej. Zwłaszcza, jeżeli zależy ci na zrealizowaniu niestandardowego projektu, wymagającego naprawdę dużego doświadczenia i umiejętności.

Nasza firma to gwarancja profesjonalizmu, której dowodzą liczne opinie zadowolonych Klientów. Nasza oferta to między innymi antresole Kraków, wykonywane w sposób fachowy, na indywidualne zamówienie Klienta.