Ogrodzenia drewniane

Wykonujemy ogrodzenia drewniane, płoty, sztachetki, z drewna krajowego i egzotycznego.

Wypełnienia bram i furtek drewnem krajowym i egzotycznym

Profile sztachetek na zamówienie.

Materiał surowy lub zaimpregnowany na dowolny kolor, gotowy do montażu.

(na zdjęciu płot z deski Bangkirai)

Ogrodzenia kompozytowe Prodeck

PRODECK to firma z wieloletnim doświadczeniem, o międzynarodowym zasięgu, z polską fabryką mieszczącą się w Niepołomicach.

Firma ProDeck to krajowy producent systemów kompozytowych. Deski kompozytowe odmienią wygląd każdej przestrzeni – od budynków użyteczności publicznej, po prywatne domy i mieszkania. Dzięki swojej wszechstronności mogą być wykorzystywane na tarasach, balkonach i do budowy ogrodzeń. Doskonały skład, który zawdzięczają wzbogaceniu naturalnego drewna nowoczesnymi polimerami oraz dodatkami poprawiającymi jego właściwości, sprawia, że deski kompozytowe są trwałe, odporne na działanie czynników atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne.

Produkty ProDeck wyróżnia znakomita jakość, potwierdzona licznymi certyfikatami i atestami. O ich klasie świadczy również gwarancja – do 25 lat na gnicie i butwienie. Na uwagę zasługuje wysoka estetyka wykonania, dzięki której deski kompozytowe świetnie skomponują się z każdym otoczeniem, tworząc przytulną atmosferę. Co ważne, ten rodzaj nawierzchni nie wymaga impregnacji, konserwacji i malowania. By zachował doskonały wygląd na lata, wystarczy jego pielęgnacja przy pomocy delikatnych środków myjących.

Deski kompozytowe ProDeck jeszcze przed opuszczeniem fabryki przechodzą niezwykle gruntowną kontrolę. Klienci mogą mieć zatem pewność, że trafiające do nich produkty są bezpieczne i pozbawione ukrytych defektów.

Innowacyjność, funkcjonalność i komfort użytkowania – to hasła, którymi firma kieruje się na co dzień, oferując wysokiej jakości rozwiązania dla każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

 

Deski kompozytowe ProDeck zawierają ponad 10% dodatków poprawiających właściwości.

Dzięki temu są odporne na:

  • niskie temperatury,
  • promieniowanie UV A i B,
  • działanie czynników atmosferycznych,
  • działanie grzybów i porostów,
  • uszkodzenia mechaniczne,
  • są niepalne

Nasza oferta

Porady

Koszyk
Sign in

No account yet?