Blaty drewniane Kraków - produkty dopasowane do twoich potrzeb

Urządzając kuchnię lub łazienkę, w pewnym momencie dochodzimy do etapu wyboru blatów. Stanowią one przestrzeń roboczą w kuchni, a w łazience umożliwiają przechowywanie kosmetyków. Często są miejscem, w które wbudowane zostają zlewy i umywalki. W naszym sklepie dostępne są blaty drewniane na wymiar Kraków, które będziesz w stanie dopasować do swoich potrzeb. Interesują Cię wysokiej jakości blaty drewniane? Dobrze trafiłeś!

Blaty drewniane - PIMEX

Niezależnie od tego, czy pomieszczenie, które urządzasz ma bardzo niestandardowe wymiary, czy też można wyposażyć je w blaty o standardowej długości, u nas znajdziesz wysokiej jakości produkty, które spełnią Twoje oczekiwania. Jeżeli jesteś zainteresowany blatem drewnianym, dębowym na wymiar to skontaktuj się z nami.

Jesteśmy producentem blatów litych, dębowych. Działamy kompleksowo. Możesz zamówić u nas usługę olejowania blatów, jak i wycięcia otworów pod zlew czy pod płytę. Dzięki temu dostępne u nas blaty drewniane kuchenne możemy dostosować do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dodatkowo, dzięki usłudze olejowania możliwe jest bardzo skuteczne zabezpieczenie blatów, poprzez stworzenie powłoki, chroniącej drewno przed temperaturą, wilgocią i kurzem. Oprócz ochrony, olejowanie zapewnia również wizualne pogłębienie koloru blatu drewnianego oraz podkreślenie usłojenia. Twoja ciemna czy też biała kuchnia z drewnianym blatem będzie prezentowała się doskonale, dzięki wykonanemu przez nas olejowaniu!

Blaty kuchenne drewniane do każdego wnętrza

Blaty drewniane Kraków pasują do różnego rodzaju wnętrz. W naszej ofercie znajdziesz m.in. blaty dębowe, które wyglądają bardzo klasycznie i elegancko. Oferujemy również blaty z drewna egzotycznego. w stałej ofercie mamy blat merbau i blat teak. Drewno jest uniwersalnym materiałem, który będzie dobrze wyglądał w praktycznie każdym wnętrzu. Dzięki różnorodności kolorów i materiałów, z których wykonane są nasze blaty, możesz zdecydować się na zakup produktów pasujących do wnętrza w stylu skandynawskim, glamour, industrialnym etc.

Biała kuchnia z drewnianymi blatami będzie pasować do jasnych mieszkań, urządzonych z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Z kolei kuchnia o intensywnych barwach to doskonały wybór we wnętrzach zaaranżowanych w bardziej ekstrawaganckim stylu. Niezależnie od Twojego gustu i potrzeb estetycznych, w naszym sklepie z pewnością znajdziesz produkty, które spełnią Twoje potrzeby.

 

Nasza oferta

Porady

Koszyk
Sign in

No account yet?