KILKA SŁÓW O NAS

Firma "PIMEX" Kraków powstała w 1990r.

Znajdziesz u nas deski tarasowe kompozytowe i drewniane

możesz kupić sam materiał jak i zlecić nam montaż tarasu.

Nasza oferta jest rozbudowana, gdyż posiadamy własną stolarnię,

dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i projektantom.

FIRMA PIMEX KRAKÓW

Od początku swojej działalności zajmuje się produkcją i handlem wyrobami z drewna egzotycznego i krajowego. Sprzedajemy i montujemy parkiety drewniane, ekskluzywne tarasy drewniane i kompozytowe, solidne schody drewniane, nowoczesne wiaty, pergole, garaże jak i meble drewniane, posiadamy profesjonalne ekipy monterskie, parkieciarskie. Służymy fachową doradą i zapraszamy do współpracy. !

Siedziba naszej firmy znajduje się w Książnicach koło Krakowa, przy trasie Bochnia, Gdów, Dobczyce, Myślenice, a firmowy punkt sprzedaży dostępny jest w Krakowie - po szczegóły proszę udać się do działu KONTAKT!

Zapraszamy do zwiedzenia strony internetowej naszej firmy.

Znaleźć tutaj można wiele informacji o samej firmie jak i o naszej ofercie, która zawiera parkiety lakierowane, olejowane, podłogi drewniane lite jak i warstwowe, z drewna krajowego i egzotycznego, schody drewniane, parapety, blaty, tarcicę, deski tarasowe z drewna egzotycznego, przykładowo: Bangkirai, Massaranduba, Tatajuba jak i deski tarasowe z Modrzewia itp. oraz drzwi wewnętrzne i schody drewniane.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą a obiecujemy, że żaden klient nie wyjdzie od nas niezadowolony!