Deski tarasowe Ultrashield

Poszukujesz najlepszych desek kompozytowych, deski tarasowe ultrashield to produkt dla Ciebie. Firma Newtechwood stworzyła innowacyjne deski pokryte odporną na zabrudzenia warstwą polimerową, dzięki której są odporne na zabrudzenia i charakteryzują się wysoką stabilnością kolorystyczną. To produkt dla osób poszukujących najlepszego materiału na taras.

Deski kompozytowe II generacji - Ultrashield Naturale

W 2010 roku firma Newtechwood rozpoczęła prace nad opracowaniem doskonałej deski kompozytowej, cechującej się maksymalną trwałością, solidnością oraz odpornością na zarysowania. Jednocześnie dbaliśmy o zachowanie pięknego wyglądu i trwałości kolorów. Dwa lata intensywnych prac projektowych oraz liczne testy zaowocowały stworzeniem produktu o niezwykłej funkcjonalności i estetyce. Efektem tych działań są deski tarasowe kompozytowe o nazwie Ultrashield Naturale.

Ultrashield to nowa era w technologii kompozytowej, która odkłada w cień tradycyjne metody.

Deski tarasowe kompozytowe Ultrashield Naturale to połączenie sprawdzonej wytrzymałości dużej gęstości polietylenu oraz włókna drzewnego, osłoniętych zewnętrzną warstwą plastikową. Ta osłona otacza deskę ze wszystkich stron, gwarantując ochronę przed zarysowaniami, plamami i blaknięciem kolorów.

Gwarancja - 25lat

Deski kompozytowe II generacji - Ultrashield Naturale

Deski tarasowe kompozytowe Ultrashield Naturale posiadają osłonę polimerową, , tworząc warstwę ochronną otaczającą deskę ze wszystkich czterech stron. Proces wytłaczania powłoki i rdzenia zachodzi przy bardzo wysokiej temperaturze.

Deski kompozytowe II generacji nie zawierają żadnych klejów czy chemikaliów, które mogłyby stanowić zagrożenie dla środowiska. Wewnętrzny rdzeń deski wykonany jest z wyselekcjonowanego, gęsto przetworzonego drewna twardego oraz włókien drewna miękkiego, co przekłada się na znaczną wytrzymałość i długowieczność produktu

sklad-deski-tarasowe-ultrashield

Ultrashield Naturale UH02

Deska tarasowa w szerokości 138mm

uh02-deska-tarasowa-ultrashield

Parametry techniczne
 
Szerokość: 22,5mm
Grubość: 138mm
Długość: 2800mm

Wykończenie: gładka, struktura drewna

Ultrashield Naturale UH22

Deska tarasowa w szerokości 138mm

tarasowa deska
Parametry techniczne
 
Szerokość: 22,5mm
Grubość: 210mm
Długość: 2800mm

Wykończenie: gładka, struktura drewna

Akcesoria montażowe Ultrashield

Do desek tarasowych kompozytowych dostępny jest pełny system montażowy, elementy wykończeniowe:

  • listwy wykończeniowe
  • deski schodowe
  • kątowniki
  • deski cokołowe
  • zaślepki
  • legary
  • klipsy montażowe

 UltraShield oferuje dwa specjalne klipsy: pierwszy solidnie mocuje do podłoża (klips mocujący), drugi pozwala deskom na swobodne rozszerzanie i kurczenie (klips CEC). Ponieważ użytkownik ma możliwość kontrolowania kierunku, w którym postępuje rozszerzanie i kurczenie, po montażu nie wystąpi ryzyko odkształcenia powierzchni.

Nasza oferta

Jeżeli interesuje cię nowoczesne zadaszenie tarasu i zastanawiasz się ile kosztuje drewniana pergola tarasowa – skontaktuj się z nami.

Porady

Koszyk
Sign in

No account yet?